weka Zweeds huisje onbehandeld
verschillende afmetingen, gezaagd fijnbespar hout, wanddikte 32 mm, Art.-Nr.: 100065171a Beschrijving
1 / 3
Productinformatie
Beschrijving
weka Zweeds huisje onbehandeld Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka Zweeds tuinhuis naturel brengt een stukje Zweedse gezelligheid rechtstreeks naar uw deur. Het bestaat uit onbehandeld hout en moet direct na montage met een houtbeschermingslazuur weerbestendig worden gemaakt. Het huisje wordt in elementen bouwwijze gemonteerd en is verkrijgbaar in de uitvoeringen 162x168 cm, 162x246 cm, 240x168 cm en 240x246 cm. De stabiele bodem bestaat uit circa 19 mm dikke massieve houten balken. Voor een duurzame dakbedekking zijn de weka bitumen dakshingles geschikt, die u via de accessoiresmodule mee kunt bestellen.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Rustiek |
| Ausführung | tuinhuis |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 162 cm, 240 cm |
| Sokkeldiepte | 168 cm, 246 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 200 cm, 277 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 208 cm, 286 cm |
| Zijwandhoogte | 185 cm |
| Nokhoogte | 220 cm |
| Wanddikte | 16 mm |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 19 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 19 mm |
| Bouwwijze | Modulaire bouwwijze |
| Deurtype | Enkele deur, Dubbele deur |
| Raamtype | feststehend |
| Aantal ramen | 1 |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Lichtbruin |
| Type | Tuinhuisje |
| Serie | weka Schwedenhaus |
| Gewicht | 272,00 |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065171a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Bouwsysteem gereedschapskuur