1 / 7
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4784
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka tuinsauna Saunhuis Farsund met voorruimte Online kopen tegen een voordelige prijs
Met het Design-Saunahuis Farsund kunt u zich de droom van uw eigen sauna vervullen. In de ruime inkomruimte is voldoende plaats voor een rustzone. De sauna is uitgerust met twee bedden en een dwarsligging, zodat voldoende ruimte voor comfortabel ontspannen gegarandeerd is.
Productvoordelen:- Saunahuis uit 38 mm blokken met 19 mm massief houten dak
- inclusief hoogwaardige raamkozijn met lichtstukken en een vaste raam
- inclusief speciaal geïsoleerde vloering
- inclusief grote rustzone
- binnenkabelgeleiding voor meer veiligheid
- twee 55 cm diepe bedden, een 50 cm diepe dwarsligging en twee neksteunen
- geventileerde dakgebied met weerbestendige roosters inclusief insectenscherm
Meer details:
- Voetmaat: 390x186,6 cm
- Sauna-binnenmaat: 179x179 cm
- Buitenmaat: 415x250,2 cm
- 2 kamers
- Vloeroppervlakte: 7,28 m²
- 1 raam
- Wanddikte: 38 mm
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | met voorruimte |
| Materiaal | Fijnspar |
| Sokkelmaatbreedte | 390 cm |
| Sokkeldiepte | 187 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 415 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 250 cm |
| Wanddikte | 38 mm |
| omsloten ruimte | 18,2 m³ |
| Grondoppervlak | 7,29 m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Plat dak |
| Bouwwijze | Blokhuis |
| Deurtype | houten deur |
| Raamtype | feststehend |
| Aantal ramen | 1 |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| Type | Saunahuis |
| Serie | weka Farsund |
| Gewicht | 950,01 |
| HAN | 533.3920.80000 |
| Art.-Nr.: | 100306548 |
| EAN: | 4004581515799 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Saunahuis
- Houten deur
- geïsoleerd plafond
- 2x diepe ligbanken
- 1x diepe dwarsligbank
- 2x nakkussen