weka tuinpaviljoen "Gartenoase" 651 Paviljoen houten paviljoen
verschillende maten, drukgeïmpregneerd, Art.-Nr.: 100069712a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
824
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka tuinpaviljoen "Gartenoase" 651 Paviljoen houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka tuinhuisje "Gartenoase" 651 is een stabiele 4-zijdige tuinhuisje van drukgeïmpregneerd naaldhout. Het is verkrijgbaar in de afmetingen (BxD) 218 x 218 cm, 257 x 257 cm en 304 x 304 cm.
Om het dak langdurig tegen wind en weersinvloeden te beschermen kunt u weka bitumen dakshingles als toebehoren meebstellen. De benodigde hoeveelheid dakshingles kunt u in de tabel hieronder terugvinden.
| Variant | Benodigde dakbedekking | Benodigde paalankertjes |
|---|---|---|
| 218x218 cm | 6 Pakket | 4 Stuk 90x90mm |
| 257x257 cm | 7 Pakket | 4 Stuk 90x90mm |
| 304x304 cm | 9 Pakket | 4 Stuk 90x90mm |
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Serie | weka 651 |
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 218 cm, 257 cm, 304 cm |
| Sokkeldiepte | 218 cm, 257 cm, 304 cm |
| omsloten ruimte | 11,18 m³, 15,78 m³, 22,49 m³ |
| Nokhoogte | 275 cm, 286 cm, 299 cm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paaldikte | 90x90 mm |
| kleur | Lichtbruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069712a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka tuinpaviljoen "Gartenoase" 651 Paviljoen houten paviljoen