weka Tuinkast 361 A Onbehandeld Gereedschapskuur Opslagkast
163x85x190cm, massief hout, Art.-Nr.: 100067847 Beschrijving
1 / 3
Productinformatie
Beschrijving
weka Tuinkast 361 A Onbehandeld Gereedschapskuur Opslagkast Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka tuinkast 361 A onbehandeld voorziet iedere tuin van extra opslagruimte voor gereedschap en tuingereedschappen.
Hij bestaat uit onbehandeld naaldhout en laat zich zeer eenvoudig in elementbouwwijze monteren.
Zijn basisafmeting bedraagt (BxDxH) 163 x 85 x 190 cm.
Met de bouwset van de kast ontvangt u een 16 mm dik massief houten bodem en dakpapier voor de eerste bedekking.
Om het platte dak op lange termijn tegen vochtigheid te beschermen zijn de weka bitumen dakshingles geschikt, die u via het toebehoren mee kunt bestellen.
De tweeluik deur beschikt over een veiligheidsslot voor veilig sluiten.
- Basisafmeting (BxD) 163 x 85 cm
- Buitenafmeting 173 x 105 cm
- Nookhoogte 190 cm
- Benodigde dakshingles: 1 pakket
- incl. massief houten bodem
- incl. dakpapier
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Type | Tuinkasten |
| Toepassingsgebied | buiten |
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 163 cm |
| Sokkeldiepte | 85 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 173 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 105 cm |
| Breedte | 173 cm |
| hoogte | 190 cm |
| Diepte | 105 cm |
| Wanddikte | 14 mm |
| Dakbedekking | Dakpapier |
| kleur | Natuurlijk |
| Serie | weka 361 |
| Gewicht | 131,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 361.1608.30400 |
| Art.-Nr.: | 100067847 |
| EAN: | 4004581273798 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka Tuinkast 361 A Onbehandeld Gereedschapskuur Opslagkast