weka tuinkast 357 onbehandeld gereedschapskuur opslagkast
163x87x216cm, massief hout, Art.-Nr.: 100067820 Beschrijving
1 / 3
Productinformatie
Beschrijving
weka tuinkast 357 onbehandeld gereedschapskuur opslagkast Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka tuinkast 357 natuurlijk biedt veel ruimte voor gereedschappen en tuingereedschappen van alle soorten.
Hij bestaat uit natuurlijke Noord-Europees naaldhout en is verkrijgbaar in de afmetingen (BxDxH) 163 x 85 x 216 cm.
Een voorgefabriceerde bodem uit 19 mm dikke planken wordt meegeleverd.
Om het dak permanent te beschermen tegen vochtschade kunt u bitumen dakshingles via het toebehoren mee bestellen.
Voor het dak van de tuinkast 357 hebt u 1 pakket shingles nodig.
De dubbele deur heeft een lichte maat van 151 x 161 cm en kan met een veiligheidsoverslag worden gesloten.
Elke deur is voorzien van een raam met glasinzet.
- Ondermaatse (BxD) 163 x 87 cm
- Buitenmaat (BxD) 185 x 105 cm
- Nokshoogte 216 cm
- Benodigde dakshingles: 1 pakket
- incl. bodem
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Type | Tuinkasten |
| Toepassingsgebied | buiten |
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 163 cm |
| Sokkeldiepte | 87 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 185 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 105 cm |
| Breedte | 185 cm |
| hoogte | 216 cm |
| Diepte | 105 cm |
| Wanddikte | 14 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| kleur | Natuurlijk |
| Serie | weka 357 |
| Gewicht | 130,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 357.1608.30401 |
| Art.-Nr.: | 100067820 |
| EAN: | 4004581306878 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka tuinkast 357 onbehandeld gereedschapskuur opslagkast