weka tuinhuisje 656 Pavillon houten paviljoen
verschillende maten, keteldrukgeïmpregneerd, Art.-Nr.: 100069753a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
944
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka tuinhuisje 656 Pavillon houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka tuinpaviljoen 656 brengt klassieke paviljoen-optiek in uw tuin. Het bestaat uit keteldrukvergijd hout, wat het bijzonder ongevoelig maakt voor wind en weer. Het tuinpaviljoen is beschikbaar in de maten (sokkelafmeting, BxD) 260 x 295 cm en 329 x 376 cm.
Voor langdurige bescherming van het dak tegen vocht zijn de weka bitumen dakshingles geschikt, die u via het toebehoren mee kunt bestellen. Om de 9 x 9 cm sterke palen statisch correct in de grond te verankeren, hebt u 6 H-paalankertjes 90x90mm nodig, die u eveneens in de juiste hoeveelheid mee kunt bestellen.
| Variant | Benodigde dakbedekking |
|---|---|
| 260x295 cm | 7 paketten |
| 329x376 cm | 9 paketten |
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Serie | weka 656 |
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 260 cm, 329 cm |
| Sokkeldiepte | 260 cm, 329 cm |
| omsloten ruimte | 13,99 m³, 21,9 m³ |
| Nokhoogte | 295 cm, 312 cm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paaldikte | 90x90 mm |
| kleur | Lichtbruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069753a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka tuinhuisje 656 Pavillon houten paviljoen