weka tuinhuis Premium 28 FT naturel tuinhuisje
verschillende maten, sparrenhout met wanddikte 28 mm, Art.-Nr.: 100065773a Beschrijving
Productinformatie
weka tuinhuis Premium 28 FT naturel tuinhuisje Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka tuinhuis 106 naturelbelaten is uitgerust met een 20 cm uitstekend afdak en biedt voldoende binnengaan voor tuingereedschappen, tuinmeubelen of zelfs een kleine verblijfruimte. Het bestaat uit natuurbelaten hout en moet direct na montage met een houtbeschermingslazuur weersbestendig worden gemaakt. De stabiele bodem bestaat uit ongeveer 19 mm sterke massieve houten balken.
De dakbedekking is niet in de leveringsomvang inbegrepen. Als duurzame en bestandige dakbedekking zijn de weka bitumen dakshingles geschikt, die u via de accessoiremodule in de gewenste hoeveelheid kunt meebstellen.
Bij huizen met inkepingen zijn de wandbalken zijverkeerd uit te wisselen. Bij huistypen met niet-centrale deuropening kunt u de deur in zowel de linker als de rechter voorwandhelf inbouwen. De deur moet altijd naar rechts opengaan!
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Rustiek |
| Ausführung | tuinhuis |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 250 cm, 300 cm |
| Sokkeldiepte | 200 cm, 250 cm, 300 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 300 cm, 380 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 230 cm, 280 cm, 330 cm |
| Zijwandhoogte | 210 cm |
| Nokhoogte | 251 cm, 262 cm |
| Wanddikte | 28 mm |
| omsloten ruimte | 11,48 m³, 12,6 m³, 14,4 m³, 17,2 m³, 17,64 m³, 21,17 m³ |
| Binnenvlak | 5 m², 6 m², 6,25 m², 7,5 m², 9 m² |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 19 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 19 mm |
| Bouwwijze | Blokhuis |
| Deurtype | Enkele deur |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 81x173 cm |
| Raamtype | Dreh-/Kippfenster |
| Aantal ramen | 1 |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Lichtbruin |
| Type | Tuinhuisje |
| Serie | weka 28 FT |
| Gewicht | 469,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065773a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
- weka tuinhuis Premium 28 FT naturel tuinhuisje