weka tuinhuis "Gartenoase" 651 A Paviljoen houten paviljoen
verschillende maten, eronder drukgeïmpregneerd, Art.-Nr.: 100069697a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
1710
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka tuinhuis "Gartenoase" 651 A Paviljoen houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka tuinpaviljoen "Gartenoase" 651 A biedt ruime ruimte om te vertoeven en van de natuur te genieten. Het is verkrijgbaar in de afmetingen (BxD) 357 x 357 cm en 404 x 404 cm en bestaat uit robuust, keteldrukgeïmpregneerd naaldhout.
Een duurzaam alternatief voor dakpapier bieden de weka bitumen-dakshingles, die u net als H-paalverankering voor het inbeton van de 12 x 12 cm sterke palen via het accessoiregedeelte kunt bijbestellen.
| Variant | Benodigde dakbedekking | Benodigde paalverankering |
|---|---|---|
| 357x357 cm | 11 pakken | 4 stuks 120x120mm |
| 404x404 cm | 13 pakken | 4 stuks 120x120mm |
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Serie | weka 651 |
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 357 cm, 404 cm |
| Sokkeldiepte | 357 cm, 404 cm |
| omsloten ruimte | 31,98 m³, 40,96 m³ |
| Nokhoogte | 314 cm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| kleur | Lichtbruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069697a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka tuinhuis "Gartenoase" 651 A Paviljoen houten paviljoen