weka tuinhuis 261 naturel tuinhut
verschillende maten, fijnspar met wanddikte 28 mm, Art.-Nr.: 100065728a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
3226
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka tuinhuis 261 naturel tuinhut Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka tuinhuis 261 onbehandeld biedt met zijn twee aparte kamers - die bovendien aan beide zijden kunnen worden gemonteerd - bijzonder veel flexibiliteit. Het is vervaardigd uit onbehandeld hout en dient direct na montage met een houtbeschermingslazuur weerbestendig te worden gemaakt. Het huisje is in massief hout bouwwijze geconstrueerd. De stabiele vloer bestaat uit ongeveer 19 mm dikke massief houten balken.
De dakbedekking is niet in de levering inbegrepen. Als duurzame en betrouwbare dakbedekking zijn de weka bitumen dakshingles geschikt, die u via de accessoiresmodule in passende hoeveelheid kunt bijbestellen.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Rustiek |
| Ausführung | 2 kamers, tuinhuis |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 400 cm |
| Sokkeldiepte | 235 cm, 295 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 460 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 320 cm |
| Zijwandhoogte | 210 cm |
| Nokhoogte | 262 cm |
| Wanddikte | 28 mm |
| omsloten ruimte | 22,12 m³, 27,76 m³ |
| Binnenvlak | 9,4 m², 11,8 m² |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 19 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 19 mm |
| Bouwwijze | Steeksysteem |
| Deurtype | Enkele deur |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 81x173 cm |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Lichtbruin |
| Type | Tuinhuisje |
| Serie | weka 261 |
| Gewicht | 828,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065728a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka tuinhuis 261 naturel tuinhut