weka tuinhuis 163 natuurlijk Tuinhut
verschillende formaten, dennenhout met wanddikte 28 mm, Art.-Nr.: 100065703a Beschrijving
Productinformatie
weka tuinhuis 163 natuurlijk Tuinhut Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka tuinhuis 163 onbehandeld straalt met zijn voorkant ingang en de ruime panorama-dubbeldeur bijzonder veel gezelligheid uit. Het is volledig uit onbehandeld hout vervaardigd, daarom raden we aan het direct na het opbouwen met een houtbescherming (bijv. een houtbeits) te behandelen. Zijn stabiele bodem bestaat uit ca. 19 mm sterke massieve houten balken.
De dakbedekking is niet in de leveringsomvang inbegrepen. Als duurzame en bestendig dakbedekking zijn de weka bitumen-dakshingles geschikt, die u via de accessoiremodule in passende hoeveelheid kunt bijbestellen.
Bij huizen met inkepingen zijn de wandbalken zijverkeerd uitwisselbaar. Bij hustypen met niet-centraal geplaatste deuropening kunt u de deur in de linker- als ook in de rechter voorganghelf inbouwen. De deur moet altijd naar rechts worden geopend!
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Rustiek |
| Ausführung | tuinhuis |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 340 cm |
| Sokkeldiepte | 250 cm, 300 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 410 cm, 450 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 300 cm, 380 cm |
| Zijwandhoogte | 216 cm |
| Nokhoogte | 257 cm, 268 cm |
| Wanddikte | 28 mm |
| omsloten ruimte | 18 m³, 22,34 m³, 23,32 m³, 27,45 m³ |
| Binnenvlak | 8,5 m², 9,5 m², 10,2 m², 11,4 m² |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 19 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 19 mm |
| Bouwwijze | Blokhuis |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 165x173 cm |
| Raamtype | Dreh-/Kippfenster |
| Aantal ramen | 1 |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Lichtbruin |
| Type | Tuinhuisje |
| Serie | weka 163 |
| Gewicht | 678,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065703a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
- weka tuinhuis 163 natuurlijk Tuinhut