weka tuinhuis 139A onbehandeld tuinhut
verschillende maten, fijnsparenhout met wanddikte 45 mm, Art.-Nr.: 100065709a Beschrijving
Productinformatie
weka tuinhuis 139A onbehandeld tuinhut Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka tuinhuis 139 A naturel met 20 cm uitstekend afdak is dé klassieker onder de tuinhuizen schlechthin - en dat nog in de premiumuitvoering uit 45 mm dikke blokbohlen. Het bestaat uit naturel hout en dient direct na montage met een houtbeschermingslazuur weerbestendig gemaakt te worden. De stabiele bodem bestaat uit ca. 19 mm dikke massieve houten balken.
De dakbedekking is niet in de leveringsomvang begrepen. Als duurzame en betrouwbare dakbedekking zijn de weka bitumen dakshingles geschikt, die u via de accessoiresmodule in passende hoeveelheid meebestellen kunt.
Bij huizen met verbindingen zijn de wandbohlen zijwaarts verwisselbaar. Bij huistypes met niet-centraal geplaatste deuropening kunt u de deur in de linker- als ook in de rechterfrontwandhelf inbouwen. De deur dient steeds naar rechts te openen!
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Rustiek |
| Ausführung | met luifel, tuinhuis |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 300 cm |
| Sokkeldiepte | 250 cm, 300 cm, 380 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 380 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 320 cm, 370 cm, 450 cm |
| Zijwandhoogte | 210 cm |
| Nokhoogte | 262 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| omsloten ruimte | 17,64 m³, 21,17 m³, 26,81 m³ |
| Binnenvlak | 7,5 m², 9 m², 11,4 m² |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 19 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 19 mm |
| Bouwwijze | Blokhuis |
| Deurtype | Enkele deur |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 81x173 cm |
| Raamtype | Dreh-/Kippfenster |
| Aantal ramen | 1 |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Lichtbruin |
| Type | Tuinhuisje |
| Serie | weka 139 |
| Gewicht | 740,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065709a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
- weka tuinhuis 139A onbehandeld tuinhut