weka tuinhuis 123 natuurlook tuinhut
Enkelelement deur en echt glazen raam, Art.-Nr.: 100289108a Beschrijving
1 / 3
Productinformatie
Beschrijving
weka tuinhuis 123 natuurlook tuinhut Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka tuinhuis uit de serie 123 is een klassiek tuinhuis zoals iedereen dat kent. Alle houten onderdelen bestaan uit hoogwaardig noordse sparrenhout.
Een massief houten deur (doormaatmaat 81x173 cm) met 1/3 lichtopening en een draai-kiepraam zorgen voor de nodige helderheid in het binnenste van het tuinhuisje. Het tuinhuis kan afhankelijk van behoefte en plaats in 5 verschillende maten besteld worden.
De dakbedekking is niet in de leveringsomvang inbegrepen. Als duurzame en betrouwbare dakbedekking zijn de weka bitumen-dakshingles geschikt, die u via de accessoiresleutel in passende hoeveelheid mee kunt bestellen.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Rustiek |
| Ausführung | tuinhuis |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 240 cm, 300 cm |
| Sokkeldiepte | 205 cm, 235 cm, 295 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 306 cm, 390 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 238 cm, 239 cm, 274 cm, 324 cm |
| Zijwandhoogte | 199 cm |
| Nokhoogte | 237 cm, 249 cm |
| Wanddikte | 28 mm |
| Aanbouw | zonder aanbouw |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | vierkant |
| Dakvormen | Zadeldak |
| Dakdikte | 19 mm |
| Dakhelling | 18° |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 15,5 mm |
| Bouwwijze | Blokhuis |
| Deurtype | Enkele deur |
| Glassoort | Echt glas |
| Raamtype | Dreh-/Kippfenster |
| Aantal ramen | 1 |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Bruin |
| Type | Tuinhuisje |
| Serie | weka 123 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100289108a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Tuinhuis 123
- Montagemateriaal
- Montagehandleiding