weka Terrasoverkapping 671 Terrasdak
verschillende maten, onder druk geïmpregneerd, paalsterkte 90x90mm, naaldhout, Art.-Nr.: 100067896a Beschrijving
1 / 3
Productinformatie
Beschrijving
weka Terrasoverkapping 671 Terrasdak Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka terrasoverkapping 671 is van de robuuste houten onderdelen tot en met zijn stabiele dak bijzonder veilig geconstrueerd. De overkapping is stabiel genoeg voor een sneeuwbelasting van 1,25 kN/m² en is verkrijgbaar in de varianten 199x231 cm, 347x231 cm, 347x279 cm, 427x279 cm en 579x279 cm. Het in de constructie gebruikte hout is keteldrukingedrengd en is daarom zeer goed beschermd tegen weersomstandigheden. De dakbedekking bestaat uit helder kunststof met trapezium profiel en kan met behulp van klemplaten en afstandshouders bijzonder veilig worden gemonteerd. H-ankers voor de bevestiging van de palen zijn niet in de leveringsomvang begrepen en kunnen via de accessoiresmodule worden meebesteld.
| Afmeting | Dakoppervlak | Benodigde dakbedekking | Gootlengte |
|---|---|---|---|
| 199x231 cm | inclusief | 300 cm | 2 stuks |
| 347x231 cm | inclusief | 424 cm | 3 stuks |
| 347x279 cm | inclusief | 424 cm | 3 stuks |
| 427x279 cm | inclusief | 514 cm | 3 stuks |
| 579x279 cm | inclusief | 704 cm | 4 stuks |
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Serie | weka 671 |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Sokkelmaatbreedte | 199 cm, 347 cm, 427 cm, 579 cm |
| Sokkeldiepte | 231 cm, 279 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 300 cm, 424 cm, 514 cm, 704 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 250 cm, 257 cm, 306 cm |
| Minimale doorhoogte | 215 cm |
| omsloten ruimte | 11,5 m³, 19,32 m³, 23,33 m³, 28,85 m³, 38,93 m³ |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakhelling | 7° |
| Dakbedekking | PVC-trapezplaten |
| Sneeuwbelasting | 1,25 kN/m² |
| Paaldikte | 9x9 cm |
| kleur | Natuurlijk |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 Montagehandleiding 5 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100067896a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka Terrasoverkapping 671 Terrasdak