weka Tabaluga dubbelschommel 816 / 816 A
optioneel met klimelement, Art.-Nr.: 100289323a Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
436
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Tabaluga dubbelschommel 816 / 816 A Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka Tabaluga dubbele schommel kan optioneel besteld worden met of zonder klimunit (podium).
De schommel kan dankzij onbehandeld naaldhout individueel naar eigen wensen worden vormgegeven en van kleur voorzien.
Verbindingselementen uit rood staal zorgen voor bijzondere stabiliteit.
Onze tip voor montage:
We raden aan het speeltoestel met grondankers aan de grond vast te maken.
Belangrijke opmerking: Het klimtoestel is het best geschikt voor kinderen van 3 tot 14 jaar.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Type | Schommel |
| hoogte | 240 cm |
| Breedte | 315 cm, 342 cm |
| Diepte | 286 cm |
| Materiaal | Naaldhout |
| Serie | weka Tabaluga |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100289323a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka Tabaluga dubbelschommel 816 / 816 A