weka Sauna nischesauna KAARINA Fichte
in verschillende uitvoeringen verkrijgbaar, Art.-Nr.: 100306439a Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
2387
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Sauna nischesauna KAARINA Fichte Online kopen tegen een voordelige prijs
De nischesauna Kaarina is vooral geschikt voor smalle ruimtes. Deze is leverbaar met 2 ramen of zonder ramen.
Productinformatie uitvoering zonder ramen:- Nischesauna uit naturel grenenhout
- moderne glazen deur met veiligheidsglas, rechts of links te openen
- één 55 cm diepe ligbank en een hoofdsteun
- inclusief verschuifbare voetenbank
- inclusief ovenbescherming en saunamat
- veilige kabelgeleiding door in de wand ingewerkte kanalen
- inclusief montageMateriaal en gedetailleerde montagehandleiding
- Gewicht: 330,00 kg
- Binnenmaat in cm: B 138,00 x D 179,00 x H 192,00
- Buitenmaat in cm: B154,00 x D 194,00 x H 199,00
- Grondoppervlak: 2,90 m2
- Ombauwde ruimte: 5,77 m3
- Bouwwijze: Elementsauna
- Hoofddeur doorgang: 52,6 x 174,5 cm
- Wanddikte sauna: 68,00 mm
- Materiaaalsoort: Europese fijnspar
Productinformatie uitvoering met 2 ramen:
- Nischesauna uit naturel grenenhout
- twee ramelementen en een moderne glazen deur met veiligheidsglas, rechts of links te openen
- twee 55 cm diepe ligbanken en twee hoofdsteunen
- inclusief twee voetkrukken
- inclusief ovenbescherming en saunamat
- veilige kabelgeleiding door in de wand ingewerkte kanalen
- inclusief montageMateriaal en gedetailleerde montagehandleiding
- Gewicht: 335,00 kg
- Binnenmaat in cm: B 162,00 x D 179,00 x H 192,00
- Buitenmaat in cm: B 177,00 x D 194,00 x H 199,00
- Grondoppervlak: 3,36 m2
- Ombauwde ruimte: 6,69 m3
- Bouwwijze: Elementsauna
- Hoofddeur doorgang: 52,6 x 174,5 cm
- Wanddikte sauna: 68,00 mm
- Materiaaalsoort: Europese fijnspar
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | zonder kachel |
| Type | Nischesauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 154 cm, 177 cm |
| Diepte | 194 cm |
| hoogte | 199 cm |
| Wanddikte | 68 mm |
| omsloten ruimte | 5,77 m³, 6,69 m³ |
| Grondoppervlak | 2,9 m², 3,36 m² |
| vorm | rechthoekig |
| Bodemsoort | Vloermat |
| Bouwwijze | Modulaire bouwwijze |
| Deurtype | Vollglaswerk |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| Serie | weka Kaarina |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306439a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka Sauna nischesauna KAARINA Fichte