weka Sauna Massief houten sauna VALIDA
in verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100306503a Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
7 Varianten
1355
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Sauna Massief houten sauna VALIDA Online kopen tegen een voordelige prijs
De massief houten sauna VALIDA kan dankzij de compacte afmetingen uitstekend in kleine ruimten worden geplaatst. Ontspan hier in een stijlvolle sfeer en herstellen jezelf van het dagelijks leven in deze wellnessoase.
Productvoordelen:- 38 mm massief houten sauna van onbehandeld sparrenhout
- moderne glazen deur met veiligheidsglas, rechts of links opens
- inclusief ovenbescherming
- veilige kabelgeleiding via in de wand ingewerkte kanalen
- inclusief montageaccessoires en gedetailleerde opbouwinstructie
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | zonder kachel |
| Type | Massief houten sauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 139 cm, 189 cm, 239 cm |
| Diepte | 139 cm, 189 cm |
| hoogte | 203,5 cm |
| Wanddikte | 38 mm |
| vorm | vierkant |
| Bouwwijze | Blokhuis |
| Deurtype | Glazen deur, Glazen deur & raamelement |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| kleur | Lichtbruin |
| Serie | weka Valida |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306503a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Massief houten sauna
- Glazen deur
- 2x zitbanken of sauna ligbedden
- Ovenbescherming
- Montageonderdelen
- Montagehandleiding