weka Sauna massief houten sauna BERGEN Premium
in verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100306484a Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
11 Varianten
2286
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Sauna massief houten sauna BERGEN Premium Online kopen tegen een voordelige prijs
Vervul jezelf met de Massivholzsauna Bergen de droom van de sauna thuis. Hier kun je naar hartenlust je ziel laten bungelen en van het dagelijks leven ontspannen.
Productvoordelen:- 45 mm premium massief houten sauna uit natuurbelast grenenhout
- Houten deur of glazen deur, rechts of links aanslagbaar
- twee 55 cm diepe saaunabankjes met hoofdsteun
- inclusief ovenbescherming en saunamat
- veilige kabelgeleiding via kanalen in de wand
- inclusief montagekasten en uitgebreide montagehandleiding
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | zonder kachel |
| Type | Massief houten sauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 198 cm, 248 cm |
| Diepte | 148 cm, 181 cm, 198 cm |
| hoogte | 203,5 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| vorm | rechthoekig |
| Bouwwijze | Blokhuis |
| Deurtype | Glazen deur, Glazen deur & raamelement, houten deur |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| kleur | Lichtbruin |
| Serie | weka Bergen |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306484a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Massief houten sauna
- 2x diepe ligstoelen met hoofdsteun
- Ovenbescherming
- Vloermat
- Montageaccessoires
- Montagehandleiding