weka sauna houten sauna TURKU Premium
in verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100306493a Beschrijving
1 / 9
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
10 Varianten
2683
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka sauna houten sauna TURKU Premium Online kopen tegen een voordelige prijs
Deze houten sauna TURKU is een echt hoogtepunt. Het biedt maximaal ontspanningspotentieel en nodigt uit tot ontspanning van het dagelijks leven.
Productvoordelen:- 45 mm premium massief houten sauna van natuurlijk behandeld grenen
- naar keuze glazen deur of houten deur, rechtsdraaiend of linksdraaiend
- naar keuze met of zonder saunaoven
- inclusief ovenbescherming
- veilige kabelgeleiding door in de wand verwerkte kanalen
- inclusief monteringsmaterialen en uitgebreide opstellingsinstructie
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | zonder kachel |
| Type | Massief houten sauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 195 cm, 245 cm |
| Diepte | 178 cm, 195 cm |
| hoogte | 205 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| vorm | 5-hoek |
| Bouwwijze | Blokhuis |
| Deurtype | Glazen deur, Glazen deur & raamelement, houten deur |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| kleur | Lichtbruin |
| Serie | weka Turku |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306493a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Houten sauna
- optioneel met saunaoven
- 2x 55 cm diepe liggen
- ovenbescherming
- monteringsmateriaal
- opstellingshandleiding