weka Sauna Hoeksauna VARBERG Fichte
verschillende maten & deurtypen, Art.-Nr.: 100306448a Beschrijving
1 / 8
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
9 Varianten
2124
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Sauna Hoeksauna VARBERG Fichte Online kopen tegen een voordelige prijs
De elementsauna Varberg laat geen wensen onvervuld. De praktische hoekeengang en verschillende glaselementen zorgen voor een aangename lichtinval in de saunacabine.
Productvoordelen:- Elementsauna uit natuurlijk sparrenhout
- inclusief ovenbescherming en saunamat
- veilige kabelleiding via in de wand ingewerkte kanalen
- inclusief montagemateriaal en gedetailleerde opbouwinstructie
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | zonder kachel |
| Type | Hoeksauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 194 cm |
| Diepte | 144 cm, 177 cm, 194 cm |
| hoogte | 199 cm |
| Wanddikte | 68 mm |
| vorm | 5-hoek |
| Bouwwijze | Modulaire bouwwijze |
| Deurtype | Glazen deur, houten deur |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| kleur | Lichtbruin |
| Serie | weka Varberg |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306448a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Hoeksauna VARBERG
- Sauna-ligbedden
- Ovenbescherming
- Saunamat
- Montagemateriaal
- Opbouwinstructies