weka Sauna Hoeksauna VALIDA Massief hout
in verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100306510a Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
8 Varianten
1670
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Sauna Hoeksauna VALIDA Massief hout Online kopen tegen een voordelige prijs
Deze hoeksauna van massief hout past wunderbar in bijna elke hoek. Hiermee kunt u zich de droom van uw eigen sauna vervullen en kunt u jezelf een prachtige oase creëren.
Productvoordelen:- 38 mm massief houten sauna van natuurlijk sparrenhout
- Deuren van veiligheidsglas
- ruimtesparende ingang
- inclusief ovenbescherming
- veilige kabelgeleiding door in de wand ingewerkte kanalen
- inclusief montageaccessoires en gedetailleerde opbouwinstructies
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | zonder kachel |
| Type | Massief houten sauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 189 cm, 239 cm |
| Diepte | 139 cm, 172 cm, 189 cm |
| hoogte | 203,5 cm |
| Wanddikte | 38 mm |
| vorm | 5-hoek |
| Bouwwijze | Blokhuis |
| Deurtype | Glazen deur, Glazen deur & raamelement |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| kleur | Lichtbruin |
| Serie | weka Valida |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306510a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Massief houten sauna
- 2x Banken
- 2x Nekrollen
- Ovenbescherming
- Montagemateriaal
- Opbouwinstructies