1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
1950
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Sauna Hoeksauna LAUKKALA Spar Online kopen tegen een voordelige prijs
De massief houten elementsauna Laukkala kan wunderbar in vrijstaande hoeken worden geïntegreerd. Geef uzelf hier regelmatig hersteltijd van het dagelijks leven - alleen of met z'n tweeën. De stabiele en ruim bemeten ligbedden bieden optimaal comfort.
Productvoordelen:- Massief houten elementsauna uit natuurlijk sparrenhout
- moderne volledig glazen deur met veiligheidsglas, rechts of links openend
- inclusief saunalampset
- eenvoudige, snelle elementsopbouw
- inclusief ovenbescherming
- veilige kabelgeleiding via kanalen in de wand
- inclusief montagemateriaal en uitgebreide montagehandleiding
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | zonder kachel |
| Type | Massief houten sauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 144 cm, 192 cm |
| Diepte | 144 cm, 192 cm |
| hoogte | 200 cm |
| Wanddikte | 38 mm |
| vorm | 5-hoek |
| Bouwwijze | Modulaire bouwwijze |
| Deurtype | Glazen deur, Glazen deur & raamelement |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| kleur | Lichtbruin |
| Serie | weka Laukkala |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306467a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Elementsauna
- Glazen deur
- 2x Zitbanken en ligbedden
- Saunalampset
- Ovenbescherming
- Montagemateriaal
- Montagehandleiding