weka Sauna Hoeksauna KIRUNA met glazen deur en oven
in verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100306446a Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
2103
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Sauna Hoeksauna KIRUNA met glazen deur en oven Online kopen tegen een voordelige prijs
De Sauna Kiruna past wunderbar in kleine hoeken in verschillende kamers. Deze kan zelfs met een 230V-oven en zonder sterkstroomaansluiting worden gebruikt.
Productvoordelen:- Sauna uit natuurlijk fijnspar hout
- moderne glazen deur met veiligheidsglas
- inclusief circa 12 kg saunastenen
- inclusief ovenbescherming en saunamat
- veilige kabelvoering door in de wand ingewerkte kanalen
- inclusief monteringsmaterialen en gedetailleerde opbouwinstructie
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | met kachel |
| Type | Hoeksauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 144 cm, 194 cm |
| Diepte | 144 cm, 177 cm |
| hoogte | 199 cm |
| Wanddikte | 68 mm |
| vorm | 5-hoek |
| Bouwwijze | Modulaire bouwwijze |
| Deurtype | Glazen deur |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| kleur | Lichtbruin |
| Serie | weka Kiruna |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306446a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Hoeksauna KIRUNA
- Glazen deur
- Zitplaatsen/ligbedden
- Saunaoven
- ca. 12 kg saunastenen
- Ovenbescherming
- Bodemmat
- Montagemateriaal
- Opbouwinstructies