weka Sauna Elementsauna KEMI met panoramaglasfront
verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100306478a Beschrijving
1 / 8
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
6 Varianten
3592
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Sauna Elementsauna KEMI met panoramaglasfront Online kopen tegen een voordelige prijs
Deze elementsauna KEMI valt niet alleen op door zijn stijlvolle panorama-glazen front, maar biedt u ook een prachtige welkomfortable sfeer tijdens het saunabaden. U hebt keuze uit verschillende saunaovens.
Productvoordelen:- 45 mm premium massief houten elementsauna van onbehandeld grenenhout
- twee raamelementen en moderne glazen deur met veiligheidsglas
- inclusief Farbvisionen-Set A en comfortpakket met saunabank-verblind en rugleuningen
- inclusief saunaoven, digitale besturing en siliconeaansluitkabel
- inclusief ovenbescherming en saunamat
- veilige kabelgeleiding via in de wand ingebouwde kanalen
- inclusief montagemateriaal en uitgebreide opbouwinstructies
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | met kachel |
| Type | Massief houten sauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 193 cm, 211 cm |
| Diepte | 162 cm, 169 cm, 210 cm |
| hoogte | 200 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| vorm | rechthoekig |
| Bouwwijze | Modulaire bouwwijze |
| Deurtype | Glazen deur |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| kleur | Lichtbruin |
| Serie | weka Kemi |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306478a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Elementsauna
- Saunaoven
- Digitale besturing
- Siliconeaansluitkabel
- Volledig glazen deur
- 2x diepe sauna bank
- Kleurvisioenset A
- Comfortpakket met ligblende & rugsteun
- Ovenbescherming
- Sauna mat
- Montagemateriaal
- Opbouwinstructie