weka Sauna Ecksauna VALIDA Sparset inclusief oven en accessoires
inclusief Premium-accessoireset en opgietsconcentraat Spar, Art.-Nr.: 100306512a Beschrijving
1 / 8
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
2231
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Sauna Ecksauna VALIDA Sparset inclusief oven en accessoires Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka hoeksauna VALIDA spaarset bevat niet alleen een hoogwaardige saunakachel, maar ook veel nuttig toebehoren.
Productvoordelen & eigenschappen
- Materiaal: noordse fijnsparholz
- 2x 55 cm diepe liggen, onderste lig 24 cm bruikbaar
- 1x praktische hoofdsteun
- inclusief oven (klassiek of stoombad) en ovenbescherming
- met sauna-verlichtingsset voor verlichting
- veilige kabelkanalen direct in de wand ingewerkt
- volledige glazen deur met veiligheidsglas, scharnier naar keuze rechts of links
- vast raam zorgt voor extra licht
- 38 mm sterke wandplanken met dubbele groef en veer
Voor kabineafmetingen van 5 tot 8 m³.
Saunakachel 4,5 kW BioS oven:
Voor Fins sauneren tot 100 °C en stoodbadsfunctie tot 65 °C (kabineafmetingen van 4 tot 6 m³).
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | met kachel |
| Type | Massief houten sauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 189 cm |
| Diepte | 139 cm |
| Wanddikte | 38 mm |
| Grondoppervlak | 2,56 m² |
| Bedieningsunit | Digitaal |
| vorm | 5-hoek |
| Bouwwijze | Blokhuis |
| Deurtype | Glazen deur & raamelement |
| Raamtype | feststehend |
| Aantal ramen | 1 |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| kleur | Lichtbruin |
| Serie | weka Valida |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306512a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Hoeksauna VALIDA
- Geheel glazen deur met raamelement
- 2x Ligstoelen
- 1x Neksteun
- Saunaoven
- Ovenbescherming rooster
- 5-delig saunaaccessoiresset (saunalepe, saunahygrometer, zandloper, saunaemmer, Sauna-Baderegel)
- 3-delig verlichtingsset (houten schermkap, siliconenveiligheidskabel, keramiekfitting)
- Opgietconcentraat "spar"
- Montagemateriaal en uitgebreide opbouwhandleiding