weka Sauna Designsauna SARA met glazen deur, raamelementen en saunaoven
in verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100306459a Beschrijving
1 / 8
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
3893
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Sauna Designsauna SARA met glazen deur, raamelementen en saunaoven Online kopen tegen een voordelige prijs
De designsauna Sara met de afgeronde hoek nodigt uit tot stijlvol saunabaden. Gun jezelf een pauze thuis en ontspan regelmatig in een aangename sfeer.
Productvoordelen:- Designsauna uit natuurlijke spaanwood fijnspar
- elegant afgeronde glazen voorkant, premiumganzglastür met veiligheidsglas
- één ligbed van 55 cm diep, één ligbed van 50 cm diep, één dwarsligbed van 50 cm diep en twee neksteunen
- inclusief comfortpakket met ligeblindje en rugsteun
- inclusief compactsaunaofen, digitale besturing en siliconen aansluitkabel
- inclusief designoven bescherming en vloermat
- veilige kabelgeleiding door in de wand ingewerkte kanalen
- inclusief montagemateriaal en uitgebreide assemblageinstructies
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | met kachel |
| Type | Hoeksauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 194 cm, 244 cm |
| Diepte | 194 cm |
| hoogte | 199 cm |
| Wanddikte | 68 mm |
| vorm | afgerond |
| Bouwwijze | Modulaire bouwwijze |
| Deurtype | Glazen deur |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| kleur | Lichtbruin |
| Serie | weka Sara |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306459a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Designsauna SARA
- Glazen deur
- Ligging met hoofdsteun
- Comfortpakket met zitbankafscherming & rugleuning
- Saunaoven
- Design-ovenbescherming
- Saunamat
- Montagemateriaal
- Montagehandleiding