weka Sauna Designsauna KEMI uit massief hout
verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100306475a Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3 Varianten
2754
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Sauna Designsauna KEMI uit massief hout Online kopen tegen een voordelige prijs
Deze designsauna KEMI valt op door zijn stijlvolle uitstraling en is vervaardigd uit duurzaam massief hout. Geef jezelf daarmee waardevol moment rust van het dagelijkse leven en ontspan je alleen of met z'n tweeën.
Productvoordelen:- 45 mm massief hout-elementsauna uit natuurbelast grenen
- moderne glazen deur met veiligheidsglas
- inclusief comfortpakket met liggendeel en rugleuningen
- inclusief ovenbescherming en vloermat
- veilige kabelgeleiding door in de wand ingewerkte kanalen
- inclusief montagemateriaal en gedetailleerde montagehandleiding
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | zonder kachel |
| Type | Massief houten sauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 195 cm, 245 cm |
| Diepte | 145 cm, 193 cm |
| hoogte | 200 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| vorm | rechthoekig |
| Bouwwijze | Modulaire bouwwijze |
| Deurtype | Glazen deur |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| kleur | Lichtbruin |
| Serie | weka Kemi |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306475a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Designsauna KEMI
- Glazen deur
- Ligbedden & nekkussen
- Comfortpakket met ligbedafscherming & rugleuning
- Ovenbescherming
- Vloermat
- Montagemateriaal
- Opbouwinstructies