weka Pavillon 234 B houten paviljoen tuinhuis
336x365cm, 7 ramelementen, natuurbelast, Art.-Nr.: 100069745 Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3774
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Pavillon 234 B houten paviljoen tuinhuis Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka Pavillon 234 B is een 8-hoekig paviljoen met rondom Panoramafensters. De constructie bestaat uit 7 raamelementen met ronde boog en echte beglazing evenals een Panoramadeur met deurklink en cilindersluiting. Alle houten onderdelen bestaan uit natuurlijke Noord-Europese naaldhout.
Als duurzame dakbedekking zijn de weka bitumen dakshingles geschikt, die u via het toebehoren kunt meebetellen. Om het gehele dak in te dekken, hebt u 7 paketten dakshingles nodig.
- Sokkelafmeting (BxD) 282 x 305 cm
- Buitenafmeting (BxD) 336 x 365 cm
- Nokshoogte 300 cm
- Benodigde hoeveelheid dakshingles: 7 paketten
- incl. 7 raamelementen
- incl. Panoramadeur met cilindersluiting
- incl. Massief houten vloer
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 282 cm |
| Sokkeldiepte | 282 cm |
| Nokhoogte | 300 cm |
| Binnenvlak | 8,60 m² |
| vorm | 8-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 14 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | Massief houten vloer |
| Bodemdikte | 18,5 mm |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Natuurlijk |
| Serie | weka 234 |
| hoogte | 77 mm |
| Gewicht | 667,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 234.2828.30.00 |
| Art.-Nr.: | 100069745 |
| EAN: | 4004581249939 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka Pavillon 234 B houten paviljoen tuinhuis