weka Pavillon 233 Houten paviljoen
283x327cm, incl. uitgebreid toebehoren, naturel afgewerkt, Art.-Nr.: 100069737 Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
1318
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Pavillon 233 Houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka Paviljoen 233 wordt geleverd met uitgebreide accessoires en is daarmee een bijzonder aantrekkelijk compleet pakket. In de leveringsverpakking van het 6-hoekige paviljoen met afmetingen van 327 x 283 cm (BxD) bevinden zich een massief houten bodem, 2 gesloten wandelementen, 3 halfopen wanden met rankrooster en een zitgarnituur bestaande uit 5 banken en een tafel.
Om het dak permanent tegen vocht te beschermen, adviseert de fabrikant de weka bitumen dakshingles, die u via de accessoires mee kunt bestellen. Voor het dakoppervlak van het weka Paviljoen 233 hebt u 5 pakketten bitumen dakshingles nodig.
- Sokkelafmeting (BxD) 223 x 257 cm
- Buitenafmeting (BxD) 283 x 327 cm
- Totale hoogte 245 cm
- Benodigde hoeveelheid dakshingles 5 pakketten
- Inclusief bodem, 2 wanden, 3 rankroostersen en een complete zitgarnituur
- uit onbehandeld grenen hout
- Wanddikte 14 mm
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 223 cm |
| Sokkeldiepte | 223 cm |
| Nokhoogte | 245 cm |
| Binnenvlak | 5,73 m² |
| vorm | 6-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 14 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | Massief houten vloer |
| Bodemdikte | 18,5 mm |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Natuurlijk |
| Serie | weka 233 |
| hoogte | 77 mm |
| Gewicht | 317,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 233.2626.30.10 |
| Art.-Nr.: | 100069737 |
| EAN: | 4004581207823 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka Pavillon 233 Houten paviljoen