weka paviljoen 234 A houten paviljoen
336x336cm, 3 houten wanden + 4 raamelementen, naturel afgewerkt, Art.-Nr.: 100069764 Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
3277
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka paviljoen 234 A houten paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka Paviljoen 234 A is een 8-hoekig paviljoen met een ruime raamfront. De constructie bestaat uit 3 gesloten wandelementen met een wanddikte van 19 mm, 4 raamelementen met ronde boog en echte beglazing alsmede een panoramadeur met deurkruk en cilinderslothouse. Alle houten onderdelen bestaan uit onbehandeld Noord-Europees naaldhout.
Als duurzame dakbedekking zijn de weka bitumen-dakshingles geschikt, die u via het toebehoren mee kunt bestellen. Om het hele dak in te dekken heeft u 7 pakketten dakshingles nodig.
- Voet maat (BxD) 282 x 305 cm
- Buitenmaat (BxD) 336 x 365 cm
- Nokbreedte 300 cm
- Benodigde hoeveelheid dakshingles: 7 pakketten
- incl. 4 raamelementen
- incl. Panoramadeur met cilinderslothouse
- incl. massief houten bodem
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Materiaal | Fijnspar, Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 282 cm |
| Sokkeldiepte | 282 cm |
| Nokhoogte | 300 cm |
| Binnenvlak | 8,60 m² |
| vorm | 8-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 14 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | Massief houten vloer |
| Bodemdikte | 18,5 mm |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Natuurlijk |
| Serie | weka 234 |
| hoogte | 77 mm |
| Gewicht | 616,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 234.2828.20.00 |
| Art.-Nr.: | 100069764 |
| EAN: | 4004581249922 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka paviljoen 234 A houten paviljoen