weka Massivholzpool 595 zwembad inclusief folie blauw/mozaïek
verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100425196a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
3669
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Massivholzpool 595 zwembad inclusief folie blauw/mozaïek Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka massief houten zwembad 595 Swimmingpool incl. Folie blauw/mozaïek van hoogwaardig hout zorgt dankzij de rechthoekige vorm voor veel badenplezier en de perfecte afkoeling op hete zomerdagen.
Productgegevens en voordelen:- Technische ruimte en opslagruimte met ventilatierooster of zonneterras incl. Technische ruimte en opslagruimte met ventilatierooster
- 45 mm blokhouten met groef en veer
- keteldruk geïmpregneerd = weerbestendig
- Metalen hoekverbindingen met zes verzinkte metalen steunen om te stabiliseren
- vulbaar tot 103 cm waterdiepte
- Waterinhoud 18,2 m³ of 23,8 m³
- 0,6 mm binnenfolie in blauw
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Type | Massief houten zwembad |
| Toepassingsgebied | Buitengebied |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| vorm | rechthoekig |
| Sokkelmaatbreedte | 416 cm |
| Sokkeldiepte | 309 cm, 644 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| Zijwandhoogte | 116 cm |
| kleur | Natuur |
| Grondoppervlak | 12,71 m², 26,64 m² |
| Inhoud | 7680 L, 21133 L |
| Serie | weka 595 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100425196a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Massief houten zwembad 595
- Vlies als foliebasis
- 0,8 mm dikke zwembadfolie
- Skimmer incl. slangenset en inlaatmontstuk
- Technische ruimte met beveiligingsreling
- Houten trap met handgreep