weka massief houten zwembad 595 zwembad incl. folie zand
verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100425194a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
3669
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka massief houten zwembad 595 zwembad incl. folie zand Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka massief houten zwembad 595 Swimmingpool incl. Folie zand van hoogwaardig hout zorgt, dankzij de rechthoekige vorm voor groot badesplezier en de perfecte afkoeling op hete zomerdagen.
Productgegevens en voordelen:- Technische ruimte en opslagruimte met ventilatieroosters of zonnedek incl. technische ruimte en opslagruimte met ventilatieroosters
- 45 mm blokbohlen met groef en veer
- drukgeïmpregneerd = weerbeschermd
- Metalen hoekverbindingen met zes gegalvaniseerde metalen steunpalen om te stabiliseren
- vulbaar tot 103 cm waterdiepte
- Watercapaciteit 18,2 m³ of 23,8 m³
- 0,6 mm binnenfolie in blauw
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Type | Massief houten zwembad |
| Toepassingsgebied | Buitengebied |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| vorm | rechthoekig |
| Sokkelmaatbreedte | 416 cm |
| Sokkeldiepte | 309 cm, 644 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| Zijwandhoogte | 116 cm |
| kleur | Natuur |
| Grondoppervlak | 12,71 m², 26,64 m² |
| Inhoud | 7680 L, 21133 L |
| Serie | weka 595 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100425194a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Massief houten zwembad 595
- Vlies als folie-onderlaag
- 0,8 mm dikke zwembadfolie
- Skimmer incl. slangenpakket en inlaatdoos
- Technische ruimte met beveiligingsreling
- Houten trap met handgreep