weka massief houten zwembad 595 zwembad incl. folie lichtgrijs
verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100425193a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
3669
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka massief houten zwembad 595 zwembad incl. folie lichtgrijs Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka Massivholzpool 595 zwembad inclusief folie lichtgrijs gemaakt van hoogwaardig hout zorgt dankzij de rechthoekige vorm voor groot badenplezier en perfecte verkoeling op hete zomerdagen.
Productgegevens en voordelen:- Techniekruimte en opslagruimte met luchtrooster of zonnedek inclusief techniekruimte en opslagruimte met luchtrooster
- 45 mm blokbohlen met groef en veer
- kesseldruckimprägniert = weerbestendig
- Metalen hoekverbindingen met zes verzinkte metalen steunpalen voor stabilisatie
- vulbaar tot 103 cm waterdiepte
- Watercapaciteit 18,2 m³ of 23,8 m³
- 0,6 mm binnenfolie in blauw
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Type | Massief houten zwembad |
| Toepassingsgebied | Buitengebied |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| vorm | rechthoekig |
| Sokkelmaatbreedte | 416 cm |
| Sokkeldiepte | 309 cm, 644 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| Zijwandhoogte | 116 cm |
| kleur | Natuur |
| Grondoppervlak | 12,71 m², 26,64 m² |
| Inhoud | 7680 L, 21133 L |
| Serie | weka 595 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100425193a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Massief houten zwembad 595
- Vlies als folie onderlaag
- 0,8 mm dikke zwembadfolie
- Skimmer incl. slangenpakket en inlaatdop
- Technische ruimte met beschermingsreling
- Houten trap met handgreep