weka massief houten zwembad 595 zwembad incl. folie blauw
verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100425192a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
3669
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka massief houten zwembad 595 zwembad incl. folie blauw Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka massief houten zwembad 595 zwembad incl. folie blauw van hoogwaardig hout zorgt, dankzij de rechthoekige vorm voor veel badiergplezier en perfecte verkoeling op hete zomerdagen.
Productgegevens en voordelen:- Technische ruimte en opslagruimte met ventilatieraster of zonneterras incl. technische en opslagruimte met ventilatieraster
- 45 mm blokbouten met groef en veer
- keteldrukgeïmpregneerd = weerbestendig
- Metalen hoekverbindingen met zes gegalvaniseerde metalen steunpalen ter stabilisering
- vulbaar tot 103 cm waterdiepte
- Waterinhoud 18,2 m³ of 23,8 m³
- 0,6 mm binnenfolie in blauw
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Type | Massief houten zwembad |
| Toepassingsgebied | Buitengebied |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| vorm | rechthoekig |
| Sokkelmaatbreedte | 416 cm |
| Sokkeldiepte | 309 cm, 644 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| Zijwandhoogte | 116 cm |
| kleur | Natuur |
| Grondoppervlak | 12,71 m², 26,64 m² |
| Inhoud | 7680 L, 21133 L |
| Serie | weka 595 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100425192a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Massief houten zwembad 595
- Vlies als foliebasis
- 0,8 mm dikke zwembadbadfolie
- Skimmer incl. slangenpakket en inlaatspuiter
- Techniekruimte met beschermingsreling
- Houten trap met leuning