weka massief houten zwembad 594 Compleet-set zwembad
Zwembadvolume 20,4 m³, incl. Technische ruimte & Zandfilterinstallatie, Art.-Nr.: 100289397 Beschrijving
1 / 6
Productinformatie
Beschrijving
weka massief houten zwembad 594 Compleet-set zwembad Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka massief houten zwembad 594 garandeert dankzij zijn gigantische grootte veel badenplezier thuis in uw eigen tuin. Alle houten delen bestaan uit hoogwaardig vacuümgeïmpregneerd naaldhout, dat lang meegaat en beschermd is tegen wind en weersinvloeden. Het zwembad verkrijgt zeer goede stabiliteit door verzinkte metalen hoekverbindingen.
De waterinhoud bedraagt 20,49 m³, de zijwandhoogte vanaf het fundament bedraagt 116 cm.
De compleetset bevat:
- Massief houten zwembad 594 - 714x376 cm
- Beschermingsfolie als onderlaag
- Skimmer (oppervlakte-afzuiger) met slangenpakket en inlaatmondstuk
- Zwembadfolie met 0,6 mm dikte
- Zandfilterinstallatie MAXI met kwartszand
- Technische ruimte met beschermingsreling
- Houten trap met leuning
De technische ruimte van een zwembad maakt het mogelijk om de benodigde techniek, zoals bijvoorbeeld de filterinstallatie, direct bij het zwembad te installeren. Bij openen van de deur van de technische ruimte vindt een volledige stroomonderbreking van de gehele pompinstallatie plaats.
Tip voor de montage:
De grond onder het zwembad moet vlak en horizontaal zijn. De meegeleverde beschermingsfolie moet altijd als onderlaag worden gebruikt. Het houten zwembad kan gedeeltelijk in de grond worden verzonken - bij onzekerheid raden wij aan om het advies van een lokale bouwdeskundige in te winnen.
Het aanbevolen waterpeil van de fabrikant bedraagt 96 tot 103 cm.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Type | Massief houten zwembad |
| Leveringsomvang | Set |
| Toepassingsgebied | Buitengebied |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| vorm | ovaal |
| Sokkelmaatbreedte | 376 cm |
| Sokkeldiepte | 714 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| Zijwandhoogte | 116 cm |
| kleur | Lichtbruin |
| Grondoppervlak | 21,88 m² |
| Inhoud | 20490 L |
| Gewicht | 803 kg |
| Serie | weka 594 |
| Gewicht | 956,00 |
| HAN | 594.4070.00.10 |
| Art.-Nr.: | 100289397 |
| EAN: | 4004581087746 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Massief houten zwembad 594
- beschermingsvlies
- skimmer met slangenset & inlaatdwarsrichting
- zwembadfoli
- zandfilterinstallatie MAXI met kwartszand
- technische ruimte met veiligheidsleuning
- houten trap met handlauf