weka massief houten zwembad 594 A zwembad
Sokkelafmeting 376x850 cm, inclusief Filter, Art.-Nr.: 100289398 Beschrijving
Productinformatie
weka massief houten zwembad 594 A zwembad Online kopen tegen een voordelige prijs
Met dit houten zwembad 594 A van weka kunt u zich uw droom van een eigen zwembad in de tuin vervullen - een kostbaar bezoek aan het zwembad is verleden tijd. Alle houten onderdelen bestaan uit hochwertiges kesseldruckimprägnierten naaldhout, dat lang duurzaam is en beschermd tegen wind en weder. Een zeer goede stabiliteit wordt verkregen door het zwembad door verzinkte metalen hoekverbindingen.
De waterinhoud bedraagt 25,63 m³, de hoogte van de zijwand vanaf het fundament bedraagt 116 cm.
De op de productafbeelding zichtbare inhangladdder en de twee zonneterrassen (rechts en links van de technische ruimte) zijn verkrijgbaar via het toebehoren en niet inbegrepen in de leveringsomvang.
De technische ruimte van een zwembad maakt het mogelijk de nodige techniek, zoals bijvoorbeeld de filterinstallatie direct bij het zwembad te installeren. Bij opening van de technische-ruimtedeur vindt een allpolige stroomscheiding van de volledige pompinstallatie plaats.
Tip voor de opbouw:
De bodem onder het zwembad moet vlak en horizontaal lopen. Het meegeleverde beschermingsvlies moet altijd als onderlaag worden gebruikt. Het houten zwembad kan gedeeltelijk in de grond worden verzonken - bij onzekerheid raden wij u aan het advies van een plaatselijke bouwvakman in te winnen.
Het aanbevolen waterpeil van de fabrikant bedraagt 96 tot 103 cm.
| Merk | weka |
|---|---|
| Type | Massief houten zwembad |
| Toepassingsgebied | Buitengebied |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| vorm | ovaal |
| Sokkelmaatbreedte | 376 cm |
| Sokkeldiepte | 850 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| Zijwandhoogte | 116 cm |
| kleur | Lichtbruin |
| Grondoppervlak | 26,90 m² |
| Inhoud | 25630 L |
| Gewicht | 934 kg |
| Serie | weka 594 |
| Gewicht | 1,062,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 594.4085.00.10 |
| Art.-Nr.: | 100289398 |
| EAN: | 4004581274702 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
- Massief houten zwembad 594 A
- Beschermingsvlies
- Skimmer met slangenpakket & inlaatdiffuser
- Zwembadfolie
- Technische ruimte met veiligheidsreling
- Houten trap met leuning
- optioneel met zandfilterinstallatie MAXI