weka massief houten zwembad 593 met opstapladder en filteromloopsysteem zwembad
Sockelafmeting 310x310 cm, Art.-Nr.: 100289394 Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Set
incl. btw
1277
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka massief houten zwembad 593 met opstapladder en filteromloopsysteem zwembad Online kopen tegen een voordelige prijs
Duik erin met deze weka massief houten zwembad 593 en haal je vakantie gewoon naar huis! De hoogte van 116 cm, een binnenmiddellijn van 325 cm en een waterinhoud van 7,5 m³ zijn ruim bemeten, zodat niets aan perfect zwem- en badplezier in de weg staat.
De leveringsverpakking bevat het vliesdoek als foliebasis, het 0,6 mm dikke zwembadfolie, een hangfilterinstallatie en een zwembadladder.
De 45 mm dikke blokbohten en de stabiele metalen hoekverbindingen zorgen voor een veilig badgevoel. Het kwalitatief hoogwaardig hout is onderhoudsarm en weersbestendig. Dankzij de uitvoerige montagehandleiding is een snelle opbouw van je tuinhighlight gegarandeerd.
Tip voor opbouw:
De grond onder het zwembad moet vlak en horizontaal verlopen. Het meegeleverde beschermingsvlies moet altijd als onderlage worden gebruikt. Het houten zwembad kan gedeeltelijk in de grond worden verzonken - bij twijfels raden wij aan advies in te winnen bij een plaatselijke bouwvakman.
Het aanbevolen waterpeil van de fabrikant bedraagt 100 cm.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Type | Massief houten zwembad |
| Toepassingsgebied | Buitengebied |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| vorm | rond |
| Sokkelmaatbreedte | 310 cm |
| Sokkeldiepte | 310 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| Zijwandhoogte | 116 cm |
| kleur | Lichtbruin |
| Grondoppervlak | 7,81 m² |
| Diameter | 325 cm |
| Inhoud | 7450 L |
| Gewicht | 370 kg |
| Serie | weka 593 |
| Gewicht | 399,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 593.3131.00.14 |
| Art.-Nr.: | 100289394 |
| EAN: | 4004581274696 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Massief houten zwembad 593
- Beschermingsvlies
- Zwembadfolie
- Opklimladder
- Compacte filterinstallatie
- Metalen hoekverbindingen