Productinformatie
weka massief houten zwembad 593 B2 zwembad Online kopen tegen een voordelige prijs
Dit WEKA massief houten zwembad 593 B2 biedt op hete zomerdagen een verfrissende afkoeling. Bij dit zwembad komt echt vakantieplezier op. De comfortabele hoogte van 116 cm nodigt uit tot zwemmen en plonzen. Met een binnendoorsnede van 500 cm en een waterinhoud van 18,2 m³ behoort dit zwembad tot de grotere exemplaren van zijn soort. Groot baderplezier voor het hele gezin en vrienden is gegarandeerd.
Dankzij de stabiele blokbalken is dit zwembad bijzonder robuust en standvast. Het keteelgeïmpregneerde hout staat voor weerbestendigheid en maakt vele jaren ongecompliceerd baderplezier met weinig onderhoud mogelijk.
| Uitvoering | Technische uitrusting |
|---|---|
| Basisuitrusting | Massief houten zwembad 593 B2, skimmer incl. slangenpakket & instroompijpje, beschermvlies, zwembadfolie (0,6 mm), technische ruimte met beschermingsreling, houten trap met handgreep |
De technische ruimte van een zwembad maakt het mogelijk om de nodige techniek, zoals bijvoorbeeld de filterinstallatie direct bij het zwembad te installeren. Bij opening van de deur van de technische ruimte vindt een allpolige stroomonderbreking van de gehele pompinstallatie plaats.
Tip voor de montage:
De grond onder het zwembad moet vlak en horizontaal verlopen. Het meegeleverde beschermvlies moet altijd als onderlaag worden gebruikt. Het houten zwembad kan gedeeltelijk in de grond worden verzonken - bij twijfel raden wij u aan om advies in te winnen bij een plaatselijke bouwvakman.
| Merk | weka |
|---|---|
| Type | Massief houten zwembad |
| Toepassingsgebied | Buitengebied |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| vorm | rond |
| Sokkelmaatbreedte | 471 cm |
| Sokkeldiepte | 571 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| Zijwandhoogte | 116 cm |
| kleur | Lichtbruin |
| Grondoppervlak | 26,90 m² |
| Diameter | 500 cm |
| Inhoud | 18200 L |
| Serie | weka 593 |
| Gewicht | 836,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 593.5060.00.10 |
| Art.-Nr.: | 100289396 |
| EAN: | 4004581087739 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
- Massief houten zwembad 593 B2
- Beschermingsvlies
- Skimmer met slangenpakket & inlaatdüse
- Zwembadfloer
- Technieckruimte met beschermingsleuning
- Houten trap met handleuning
- optioneel met zandfilterinstallatie MEDI & elektrische aansluitset