weka massief houten zwembad 593 B compleet-set zwembad
Waterkapaciteit 11,4 m³, Voetmaat 376x476 cm, Art.-Nr.: 100289395 Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Set
incl. btw
Setprijs
2978
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka massief houten zwembad 593 B compleet-set zwembad Online kopen tegen een voordelige prijs
Dit weka massief houten zwembad B in compleet pakket laat geen wensen onvervuld. Zo haalt u eenvoudig het vakantiegevoel rechtstreeks naar huis. Door de grootte hebben meerdere personen gemakkelijk plaats. De diepte van 116 cm kan prachtig worden gebruikt om te zwemmen en te plonzen. De opbouw gaat snel en gemakkelijk. Het drukgeïmpregneerde hout is bestand tegen weersomstandigheden, zodat het zwembad ook in de winter buiten kan blijven staan.
Het compleet pakket bevat:- Massief houten zwembad 593 B - 376x476 cm
- Beschermingsvlies als onderlaag
- Skimmer (oppervlakte-afzuiger) met slangenpakket en instroompijp
- Zwembadfolie met 0,6 mm dikte
- Zandfilterinstallatie MEDI
- Techniekruimte met beschermingsreling
- Houten trap met handleuning
- Stabiele metalen hoekverbindingen
Tip voor opbouw:
De ondergrond onder het zwembad moet vlak en horizontaal zijn. Het meegeleverde beschermingsvlies moet altijd als onderlaag worden gebruikt. Het houten zwembad kan gedeeltelijk in de grond worden verzonken - bij twijfel adviseren wij u contact op te nemen met een plaatselijke bouwdeskundige.
Het aanbevolen waterpeil van de fabrikant bedraagt 96 tot 103 cm.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Type | Massief houten zwembad |
| Leveringsomvang | Set |
| Toepassingsgebied | Buitengebied |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| vorm | rond |
| Sokkelmaatbreedte | 376 cm |
| Sokkeldiepte | 476 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| Zijwandhoogte | 116 cm |
| kleur | Lichtbruin |
| Grondoppervlak | 12,99 m² |
| Diameter | 397 cm |
| Inhoud | 11400 L |
| Gewicht | 650 kg |
| Serie | weka 593 |
| Gewicht | 766,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 593.4050.00.10 |
| Art.-Nr.: | 100289395 |
| EAN: | 4004581087821 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Massief houten zwembad 593 B
- Beschermingsvlies
- Skimmer met slangenpakket en inlaatmondstuk
- Zwembadflolie
- Zandfilterinstallatie MEDI
- Technische ruimte met beschermingsreling
- Houten trap met leuning
- Metalen hoekverbindingen