weka massief houten sauna VALIDA PLUS Sparset inclusief oven
inclusief ovenbescherming en vloermat, Art.-Nr.: 100306505 Beschrijving
1 / 7
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2269
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka massief houten sauna VALIDA PLUS Sparset inclusief oven Online kopen tegen een voordelige prijs
Deze spaarset van de massieve houten sauna VALIDA PLUS laat geen wensen onvervuld. Hier kunt u naar hartenlust ontspannen en van het dagelijks leven uitrusten. Verwerkelijk uw droom van een eigen sauna thuis.
Productvoordelen:- 38 mm massief houten sauna van natuurlijk behandeld sparrenhout
- een raamelement en moderne glazen deur met veiligheidsglas, rechts of links aanslagend
- twee 55 cm diepe saunabankjes en twee hoofdsteunen
- inclusief saunalampset
- inclusief 9 kW OS saunaoven met geïntegreerde besturing en siliconen aansluitkabel
- inclusief ovenbescherming en saunamat
- veilige kabelvoering via in de wand ingewerkte kanalen
- inclusief montagemateriaal en uitgebreide opbouwinstructies
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | met kachel |
| Type | Massief houten sauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 189 cm |
| Diepte | 172 cm |
| hoogte | 203,5 cm |
| Wanddikte | 38 mm |
| vorm | rechthoekig |
| Bouwwijze | Blokhuis |
| Deurtype | Glazen deur |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| kleur | Lichtbruin |
| Serie | weka Valida |
| Gewicht | 395,41 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | 537.2018.43.32 |
| Art.-Nr.: | 100306505 |
| EAN: | 4004581494582 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Massief houten sauna
- Saunaoven
- Glazen volledige deur
- 2x diepe ligstoelen
- 2x hoofdsteunen
- Saunalampset
- Siliconenverbindingskabel
- Ovenbescherming
- Bodemmat
- Montagemateriaal
- Montagehandleiding