weka Loungehouse 225 A/B tuinhuis met overdekte vlonder
verschillende maten, Art.-Nr.: 100065410a Beschrijving
1 / 4
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
2551
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Loungehouse 225 A/B tuinhuis met overdekte vlonder Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka Loungehouse 225 A/B bestaat uit een gesloten ruimte, die toegankelijk is via een dubbele schuifdeur. Een afgedekte aanbouw nodigt u bovendien uit om buiten te vertoeven - ook bij regen.
De wanddikte van de houten elementen bedraagt 21 mm, het dak heeft een totale oppervlakte van 17,8 m² en een dikte van 15,5 mm.
De dakbedekking is niet in de leveringsomvang inbegrepen.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Naaldhout |
| Stijl | Modern |
| Ausführung | met aanbouw, met terras |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 504 cm, 594 cm, 654 cm, 744 cm |
| Sokkeldiepte | 295 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 529 cm, 619 cm, 676 cm, 766 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 336 cm |
| Zijwandhoogte | 207 cm |
| Nokhoogte | 223 cm |
| Wanddikte | 21 mm |
| Aanbouw | zijuitbouw |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakdikte | 15,5 mm |
| Dakhelling | 1,2° |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 15,5 mm |
| Deurtype | Schuifdeur |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Bruin |
| Type | Tuinhuisje |
| Serie | weka 225 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065410a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Loungehouse 225 A/B
- Monteringsmateriaal
- Monteringsinstructie