weka houten paviljoen tuinhuisje 657 paviljoen
verschillende uitvoeringen en maten, Art.-Nr.: 100289258a Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
647
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka houten paviljoen tuinhuisje 657 paviljoen Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka houten paviljoen 657 biedt voldoende ruimte om te verblijven en te genieten in de frisse lucht met overkapping. Het paviljoen is verkrijgbaar in de afmetingen (BxD) 218x218 cm en 306x306 cm en bestaat uit hoogwaardig naaldhout. U kunt kiezen tussen een open uitvoering zonder tussenwanden en een houten paviljoen met wanden en bar.
Voor een statisch veilige bodemverankering raden wij u aan H-ankers aan te bestellen via de accessoires.
| Grootte & uitvoering |
|---|
| 218x218 cm, open |
| 218x218 cm, met bar & wanden |
| 306x306 cm, open |
| 306x306 cm, met bar & wanden |
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| Sokkelmaatbreedte | 218 cm, 306 cm |
| Sokkeldiepte | 218 cm, 306 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 262 cm, 349 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 262 cm, 360 cm |
| Nokhoogte | 230 cm |
| Dakhelling | 1° |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| kleur | Lichtbruin |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100289258a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Houten paviljoen 657
- Montagemateriaal
- Montagehandleiding
- optioneel met Balie en Wanden
- zonder Dakbedekking