weka houten paviljoen "Gartenoase" 651 met dakopzet
verschillende maten, Art.-Nr.: 100289256a Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
941
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka houten paviljoen "Gartenoase" 651 met dakopzet Online kopen tegen een voordelige prijs
De Gartenoase 651 van weka nodigt uit tot aangenaam vertoeven in de tuin - het dak beschermt tegen zon en regen.
Een extra dakopzet zorgt voor optimale doortrekking van lucht.
Een duurzame dakbedekking bieden de weka bitumen dakshingles, die u net als H-paalankertjes voor het inbeton van de 9x9 cm sterke schuttingpalen via het toebehoren mee kunt bestellen.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| Sokkelmaatbreedte | 218 cm, 304 cm |
| Sokkeldiepte | 218 cm, 304 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 294 cm, 380 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 294 cm, 380 cm |
| Nokhoogte | 312 cm, 335 cm |
| Grondoppervlak | 4,75 m², 9,2 m² |
| Sneeuwbelasting | 1,25 kN/m² |
| vorm | 4-hoek |
| Dakvormen | Tentdak |
| Dakdikte | 18,5 mm |
| Dakhelling | 25° |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Paaldikte | 90x90 mm |
| kleur | Lichtbruin |
| hoogte | 77 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100289256a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Houten paviljoen
- MontageMateriaal
- Montagehandleiding