weka gereedschapskuur 607 met aanbouw geimpregneerd tuinberging
verschillende varianten, grenenhouten constructie, wanddikte 20 mm, Art.-Nr.: 100065736a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
1646
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka gereedschapskuur 607 met aanbouw geimpregneerd tuinberging Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka Gerätehaus 607 met Anbau geïmpregneerd bestaat uit een gesloten ruimte met dubbele deur en een overkapping.
De overkapping is naar keuze alleen met achterwand of met achter- en zijwand beschikbaar.
Met een wanddikte van 20 mm en zijn robuuste dakbedekking van grijze PVC-dakplaten met trapeziumprofielprofiel is de gereedschaps- en opslagruimte bijzonder duurzaam en robuust.
De afmetingen van beide varianten zijn (BxD) 389 x 288 cm, de deur kan in elke wand van het gereedschapshuisje worden ingebouwd - naar keuze als dubbele deur of enkele deur!
Voor statisch correcte verankering in de grond hebt u nog 4 H-paalankels voor 9 x 9 cm sterke palen nodig, die u via het toebehoren kunt meebstellen.
- Sockelafmeting (BxD) 389 x 288 cm
- Buitenafmeting (BxD) 408 x 318 cm
- Lichte afmeting enkele deur (montagevariante 1): 77,5 x 178 cm
- Lichte afmeting dubbele deur (montagevariante 2): 159 x 178 cm
- Nokshoogte 214 cm
- incl. PVC-dakbedekking
- zonder vloer
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Serie | weka 607 |
| Type | Gereedschapskuur |
| Ausführung | met aanbouw |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Rustiek |
| vorm | rechthoekig |
| Sokkelmaatbreedte | 389 cm |
| Sokkeldiepte | 288 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 408 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 318 cm |
| omsloten ruimte | 23,97 m³ |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakbedekking | PVC-trapezplaten |
| Sneeuwbelasting | 1,25 kN/m² |
| Bodemsoort | zonder bodem |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paaldikte | 90x90 mm |
| kleur | Lichtgroen |
| Zijwandhoogte | 214 cm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065736a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka gereedschapskuur 607 met aanbouw geimpregneerd tuinberging