weka gereedschapskuur 325 gelakt tuinberging
verschillende formaten, dennenhout met wanddikte van 19 mm, Art.-Nr.: 100065747a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
985
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka gereedschapskuur 325 gelakt tuinberging Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka gereedschapskuur 325 gelazuurd biedt u voldoende ruimte voor allerlei tuingereedschappen en zorgt met zijn pultdak voor een modern uiterlijk in tuin en erf. Aan de buitenzijde is het hout beschermd met een lichtbruine lazuur tegen weersomstandigheden. De binnenzijde is naturel en moet direct na montage met een houtbeschermingslazuur weerbestendig worden gemaakt. Het huisje is in massief hout-bouwwijze geconstrueerd en is verkrijgbaar in de varianten 198x148 cm, 198x194 cm, 254x194 cm en 299x250 cm. Zijn massief houten bodem is ongeveer 16 mm dik. Als duurzame en bestand dakbedekking is de zelfklevende weka dakpapier geschikt, die u via het toebehoren gemakkelijk in de juiste hoeveelheid mee kunt bestellen.
| Maat | Dakoppervlak | Benodigde dakbedekking | Dakrand lengte |
|---|---|---|---|
| 198x148 cm | 4,18 m² | 2 rollen | 222 cm |
| 198x194 cm | 5,17 m² | 2 rollen | 222 cm |
| 254x194 cm | 6,62 m² | 2 rollen | 278 cm |
| 299x250 cm | 9,47 m² | 3 rollen | 323 cm |
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 200 cm, 256 cm, 301 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 241 cm, 243 cm, 198 cm, 301 cm |
| Zijwandhoogte | 186 cm |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Lessenaarsdak |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bouwwijze | Schroefensysteem |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Licht Eik |
| Type | Gereedschapskuur |
| Serie | weka 325 |
| Gewicht | 260,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 Montagehandleiding 3 Montagehandleiding 4 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100065747a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka gereedschapskuur 325 gelakt tuinberging