weka gereedschapskuur 228 natuurlijk Tuinberging
Afmetingen (BxD) 295x209cm, grenenxhout met wanddikte 21 mm, Art.-Nr.: 100065218 Beschrijving
1 / 3
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2524
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka gereedschapskuur 228 natuurlijk Tuinberging Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka gereedschapskuur 228 onbehandeld is met zijn dubbele schuifdeur en zijn massieve houten boogdak een echte blikvanger. Het bestaat uit onbehandeld hout en moet direct na de montage met een houtbeschermingslazuur weerbestendig worden gemaakt. Het huisje is in massieve houten bouwwijze geconstrueerd en is in de grootte 295 x 209 cm verkrijgbaar. Zijn massieve houten vloer is ongeveer 16 mm dik. Voor een duurzame dakbedekking zijn de weka bitumen-dakshingles geschikt, die u via de accessoiremodule in passende hoeveelheid kunt meebewenen.
| Grootte | Dakoppervlak | Goothoogte |
|---|---|---|
| 295x209 cm | 9,35 m² | 344 cm |
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Spar |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 295 cm |
| Sokkeldiepte | 209 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 344 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 241 cm |
| Zijwandhoogte | 217 cm |
| Nokhoogte | 248 cm |
| Wanddikte | 21 mm |
| omsloten ruimte | 13,98 m³ |
| Binnenvlak | 6,1655 m² |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | rechthoekig |
| Dakvormen | Halfrond dak |
| Dakdikte | 16 mm |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 16 mm |
| Bouwwijze | Steeksysteem |
| Deurtype | Dubbele deur, Schuifdeur |
| Deurmaat (lichte wijdte) | 150x180 cm |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| kleur | Lichtbruin |
| Type | Gereedschapskuur |
| Serie | weka 228 |
| Gewicht | 500,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 228.3021.10401 |
| Art.-Nr.: | 100065218 |
| EAN: | 4004581345945 |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- weka gereedschapskuur 228 natuurlijk Tuinberging