weka enkelvoudige carport 617 Onderstand
verschillende afmetingen en dakbedekkingen, Art.-Nr.: 100069375a Beschrijving
Productinformatie
weka enkelvoudige carport 617 Onderstand Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka Carport 617 is een extra stabiele enkele carport. Het dak kan optioneel worden besteld met PVC-kunststofplaten, trapeziumplaten of zonder dakbedekking en is beschikbaar in de varianten 294x398 cm, 294x591 cm en 294x784 cm. De gehele houtconstructie is drukvergaarimprägneerd en daarmee tegen vochtigheid beschermd.
H-ankers voor de bevestiging van de palen zijn niet in de leveringsomvang begrepen en kunnen via de accessoiresmodule worden medebesteld.
| Carportgrootte |
|---|
| 294x398 cm |
| 294x591 cm |
| 294x784 cm |
De selectie van het juiste carporttype is onder andere afhankelijk van de ter plaatse vereiste sneeuwbelasting. Deze wordt aangeduid als zogenaamde SK-waarde (sneeuwbelastingskenniswaarde), die u rechtstreeks van uw gemeente of het bevoegde bouwamt kunt opvragen.
Op deze manier zorgt u ervoor dat uw carport aan de lokale sneeuwbelastingsvereisten voldoet en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | weka |
|---|---|
| Serie | weka 617 |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| Ausführung | Enkele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 294 cm |
| Sokkeldiepte | 398 cm, 591 cm, 784 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 322 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 512 cm, 612 cm, 802 cm |
| Nokhoogte | 233 cm |
| Minimale doorrijhoogte | 215 cm |
| Doorrijhoogte | 270 cm |
| omsloten ruimte | 26,91 m³, 39,97 m³, 53,02 m³ |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking, PVC-kunststofplaten, Trapeziumplaten |
| Sneeuwbelasting | 1,42 kN/m² |
| kleur | Natuurlijk |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paalafstand breedte | 270 cm |
| Paalafstand diepte | 181 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069375a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
- Carportbouwsysteem
- Montageonderdelen
- Montagehandleiding