weka dubbelcarport 609 met stalen trapeziumdak Onderstand
incl. stalen trapeziumplaat dak, doorrijhoogte 552 cm zonder tussenliggende palen, Art.-Nr.: 100289262a Beschrijving
Productinformatie
weka dubbelcarport 609 met stalen trapeziumdak Onderstand Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka Carport 609 is dankzij zijn bijzonder stabiele constructie ideaal voor sneeuwrijke regio's. De overkapping (stalen trapezium plaatdak) is stabiel genoeg voor een sneeuwlast van 1,9 kN/m² en is verkrijgbaar in de maten 576x591 cm en 576x784 cm. Al het verwerkte hout is keteldrukgeïmpregneerd, wat de constructie ook zonder verdere behandeling zeer bestand maakt tegen vochtigheid.
Passende H-ankers voor de bevestiging van de palen zijn niet in de leveringsomvang inbegrepen en kunnen apart als accessoires bij besteld worden.
De keuze van het juiste carporttype hangt onder meer af van de plaatselijk vereiste sneeuwlast. Deze wordt aangegeven als zogenaamde SK-waarde (sneeuwlastkenniswaarde), die u rechtstreeks bij uw gemeente of het bevoegde bouwamt kunt navragen.
Op deze manier zorgt u ervoor dat uw carport aan de lokale sneeuwlastvereisten voldoet en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | weka |
|---|---|
| Serie | weka 609 |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| Ausführung | Dubbele carport |
| Sokkelmaatbreedte | 576 cm |
| Sokkeldiepte | 591 cm, 784 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 600 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 614 cm, 812 cm |
| Nokhoogte | 240 cm |
| Minimale doorrijhoogte | 215 cm |
| Doorrijhoogte | 552 cm |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakbedekking | Stalen dakplaten |
| Sneeuwbelasting | 1,9 kN/m² |
| kleur | Natuurlijk |
| Oppervlaktebehandeling | geïmpregneerd |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100289262a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
- Dubbele carport 609
- Stalen golfplaatdak
- Monteringsmateriaal
- Monteringshandleiding