weka Designsauna Hoeksauna KEMI Spar
in verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100306470a Beschrijving
1 / 11
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
5 Varianten
2763
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Designsauna Hoeksauna KEMI Spar Online kopen tegen een voordelige prijs
Creëer met de hoeksauna KEMI een exclusief wellnessmilieu en geniet hier regelmatig alleen of met z'n tweeën van ontspanning. De sauna is voorzien van comfortabele ligbedden en rugleuningen.
Productvoordelen:- Massief houten elementsauna van natuurgetrouwd spaanwood
- moderne volledig glazen deur met veiligheidsglas
- inclusief saunaopgiet-set uit roestvrijstaal en saunaopgiet-concentrate Alpenplanten
- inclusief comfortpakket met ligbedblinde en rugsteun
- inclusief ovenbescherming en saunamat
- veilige kabelgeleiding via in de wand ingewerkte kanalen
- inclusief montagehaardware en gedetailleerde opbouwinstructies
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| Ausführung | zonder kachel |
| Type | Massief houten sauna |
| Materiaal | Fijnspar |
| Breedte | 195 cm, 245 cm |
| Diepte | 145 cm, 195 cm |
| hoogte | 200 cm |
| Wanddikte | 45 mm |
| vorm | 5-hoek |
| Bouwwijze | Modulaire bouwwijze |
| Deurtype | Glazen deur, Glazen deur & raamelement |
| Oppervlaktebehandeling | natuur |
| kleur | Lichtbruin |
| Serie | weka Kemi |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100306470a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Hoeksauna KEMI
- Glazen deur
- Banken & neksteun
- Saunagietset met saunagietconcentraat Alpenkruiden
- Comfortpakket met bankbescherming & rugleuning
- Ovenbescherming
- Saunamat
- MontageMateriaal
- Montagehandleiding