weka Designhuis 262 antraciet tuinhuis
modernes Design, massieve houtenbouwweise, Art.-Nr.: 100289144a Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
2 Varianten
1549
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
weka Designhuis 262 antraciet tuinhuis Online kopen tegen een voordelige prijs
Het weka designtuinhuis 262 antraciet eigent zich door zijn compacte vorm bijzonder voor kleine tuinen.
Het tuinhuis bestaat uit naaldhout, de onderconstructie wordt gevormd door drukgeïmpregneerde grondbalken, die een dikte van 15,5 mm hebben.
Bij bestelling kan tussen twee uitvoeringen worden gekozen:
- Enkele deur: met 1/3 beglazing, 81x173 cm
- Panorama-dubbele deur: massief houten deur, 165x173 cm
Opmerking: Een dakbekleding kan aanvullend via het toebehoren worden besteld en is niet in de leveringsomvang inbegrepen.
Technische gegevens
| Merk | weka |
|---|---|
| houtsoort | Naaldhout |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Sokkelmaatbreedte | 209 cm |
| Sokkeldiepte | 175 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 209 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 205 cm |
| Zijwandhoogte | 210 cm |
| Nokhoogte | 218 cm |
| Wanddikte | 21 mm |
| omsloten ruimte | 7,8 m³ |
| Grondoppervlak | 4,3 m² |
| Aanbouw | zonder aanbouw |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| vorm | vierkant |
| Dakvormen | Plat dak |
| Dakdikte | 15,5 mm |
| Dakhelling | 1,4° |
| Dakbedekking | zonder dakbedekking |
| Bodemsoort | met bodem |
| Bodemdikte | 15,5 mm |
| Deurtype | Enkele deur, Dubbele deur |
| Oppervlaktebehandeling | gelakt |
| kleur | Antraciet |
| Type | Designtuinhuis |
| Serie | weka 262 |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100289144a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
Leveringsomvang
- Designhuisje
- Vloerbeschot