weka Carport 651 Unterstand
verschillende afmetingen, keteldrukgeïmpregneerd, paalsterkte 120x120mm, Art.-Nr.: 100069285a Beschrijving
Productinformatie
weka Carport 651 Unterstand Online kopen tegen een voordelige prijs
De weka Premium Carport 651 beschikt over een bijzonder hoog en comfortabel massief houten dak. De overkapping is stabiel genoeg voor een sneeuwlast van 0,75 kN/m² en is verkrijgbaar in de varianten 514x263 cm, 608x310 cm en 702x357 cm. Onder het dak bestaat de constructie uit onder druk geïmpregneerd hout en is daarmee beschermd tegen vocht. Het dak zelf is natuurbelassen en dient met een houtbescherming lazuur weerbestendig te worden gemaakt.
De dakbedekking is niet in de levering inbegrepen.
H-ankers voor de bevestiging van de palen zijn eveneens niet in de levering inbegrepen en kunnen apart worden bijbesteld.
| Afmeting | Dakoppervlak | Gootlengte | Benodigde paalankers |
|---|---|---|---|
| 514x263 cm | 20,67 m² | 584 cm | 6 stuks 120x120mm |
| 608x310 cm | 27,82 m² | 678 cm | 6 stuks 120x120mm |
| 702x357 cm | 36,46 m² | 778 cm | 6 stuks 120x120mm |
De keuze van het juiste carport-type is afhankelijk van onder andere de ter plaatse vereiste sneeuwlast. Deze wordt aangegeven als zogenaamde SK-waarde (sneeuwlastwaarde), die u rechtstreeks kunt opvragen bij uw gemeente of de bevoegde bouwvergunningautoriteit.
Op deze manier zorgt u ervoor dat uw carport aan de lokale sneeuwlastvereisten voldoet en op lange termijn stabiel blijft.
| Merk | weka |
|---|---|
| Serie | weka 651 |
| Materiaal | Hout, Naaldhout |
| Sokkelmaatbreedte | 514 cm, 608 cm, 702 cm |
| Sokkeldiepte | 263 cm, 310 cm, 357 cm |
| Buitenbreedte inclusief dakuitsteek | 584 cm, 678 cm, 778 cm |
| Buitendiepte inclusief dakoverstekking | 333 cm, 380 cm, 433 cm |
| Nokhoogte | 291 cm, 306 cm, 316 cm |
| Minimale doorrijhoogte | 205 cm |
| Maximale doorrijhoogte | 209 cm |
| Doorrijhoogte | 239 cm, 286 cm, 333 cm |
| omsloten ruimte | 31,56 m³, 48,32 m³, 69,12 m³ |
| Dakvormen | Walmdak |
| Sneeuwbelasting | 0,75 kN/m² |
| kleur | Natuurlijk |
| Oppervlaktebehandeling | onbehandeld |
| Paalafstand breedte | 239 cm, 286 cm, 333 cm |
| Paalafstand diepte | 239 cm, 286 cm, 333 cm |
| Paaldikte | 120x120 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100069285a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
weka Holzbau GmbH Johannesstr. 16 17034 Neubrandenburg info@weka-Holzbau.com |
- weka Carport 651 Unterstand